Poznaj nas i naszą misję

Pomagamy przedsiębiorcom w zwiększeniu wiarygodności oraz widoczności w Internecie używając sprawdzonych i innowacyjnych metod.

Cześć!

Jesteśmy założycielami portalu www.webdobry.pl i jeżeli jesteś przedsiębiorcą to jesteś w dobrym miejscu. Webdobry zajmuje się zwiększeniem widoczności w Internecie przy użyciu stron internetowych, pozycjonowania oraz prowadzenia mediów społecznościowych. Budujemy Twoją silną markę w Internecie. Korzystając z naszych usług zwiększysz rozpoznawalność oraz liczbę swoich klientów.

Dodatkowo oferujemy naszym klientom darmowe konsultacje i pomagamy początkującym przedsiębiorcom rozwijać swój biznes. Wiemy jak istotne jest wsparcie, szczególnie na początku drogi.

Wybierz stronę, która Ci się podoba i współpracuj z nami już teraz.

Masz jakieś pytania? Śmiało napisz do nas lub zadzwoń!

Rewolucyjne rozwiązanie - WEBDOBRY

Jeżeli chcesz posiadać stronę internetową, to masz kilka opcji:

Kreator stron internetowych

Możesz skorzystać z darmowego programu do tworzenia stron internetowych, ale musisz poświęcić dużo swojego czasu.

Poświęcisz dużo czasu

Sami zdobywaliśmy wiedzę przez kilka lat, żeby tworzyć ładne strony, dobrze wyglądające na każdym urządzeniu, zgodne z UX i UI.

Brak optymalizacji kodu

Strona będzie zawierała nadmiarowy kod, co przyczyni się do jej wolnego działania. Optymalizacja kodu ma istotny wpływ na pozycjonowanie.

Problem z przeniesieniem strony na inny hosting

Jeżeli poświęcisz swój czas na rozwój witryny, a potem zdecydujesz się przenieść ją na inny serwer to najczęściej nie będzie to możliwe.

Nie jesteś właścicielem strony internetowej

Kod strony nie należy do Ciebie, a do platformy, na której utworzyłeś witrynę. Najprawdopodobniej strona nie będzie działać poza ich oprogramowaniem.

Freelancer lub firma

Dobrze jest, gdy znasz kompetencje freelancera lub firmy, która robi dla Ciebie stronę.

Długi czas oczekiwania

Od ustalenia potrzeb, do podpisania umowy, a na poprawkach i weryfikacji kończąc. W zależności od wymagań stronę możesz mieć powyżej 14 dni.

Kupowanie kota w worku

Przed zakupem strony internetowej nie wiesz jak będzie ona wyglądać, czy będzie dobrze zoptymalizowana oraz jakie ma doświadczenie firma, z którą współpracujesz.

Usługi po wykonaniu strony

Zweryfikuj, czy masz opiekę nad stroną na wypadek pojawienia się błędu. Dobrze, by ktoś dbał o Twoją stronę nawet po zakupie.

Pełny pakiet usług

Na stronę internetową potrzebne są dobrze dopasowane grafiki oraz teksty sprzedażowe. Dowiedz się, czy firma, z którą współpracujesz się tym zajmuje.

Webdobry

Twoje wsparcie w rozwoju biznesu

Oszczędność czasu

Twoja strona będzie gotowa w 3 dni. Sprzedażowe teksty, kodowanie oraz znajomość trendów stron internetowych zostaw nam.

Wiesz co kupujesz

Przed zakupem strony internetowej widzisz jak będzie ona wyglądać. Nie kupujesz kota w worku.

Opieka nad stroną

Opiekujemy się Twoją stroną internetową po jej zakupie. Gwarantujemy jej prawidłowe działanie.

Anioł biznesu

Dla naszych klientów oferujemy darmowe konsultacje oraz pomagamy początkującym przedsiębiorcom rozwijać swój biznes. Wiemy jak istotne jest wsparcie, szczególnie na początku drogi.

To nie wszystko!

Czy możesz zyskać z Webdobry coś jeszcze?

TAK!

A co jeśli dostaniesz od nas wszystkie narzędzia, które potrzebujesz, aby wejść w świat Internetu?
Każdy początkujący przedsiębiorca potrzebuje przede wszystkim klientów i rozpoznawalności. Nawet najlepsze usługi, czy produkty nie zostaną sprzedane, jeśli nikt o nich nie będzie wiedział. 

My oferujemy Ci to wszystko w jednym miejscu:

-Aniołowie biznesu: doradzimy Ci w problemach, z którymi na początku boryka się każdy z przedsiębiorców,

-Strona internetowa: klient znajdzie informacje na temat Twojej firmy oraz zdobędzie zaufanie do Ciebie za pomocą dobrze przygotowanej strony Internetowej,

-Media społecznościowe: ludzie lubią czytać aktualne informacje na temat marek, które obserwują na mediach społecznościowych. Daj im dostęp do ciekawych promocji, konkursów, czy zmian. Ciągle aktualne media społecznościowe pokazują, że Twoja firma jest cały czas żywa!

-Wizytówka Google: Twoja firma pojawi się w wyszukiwarce Google oraz mapach Google. Zwiększy to pozycjonowanie Twojej firmy w Internecie, a co za tym idzie więcej klientów dowie się o Tobie,

Reklama w Internecie: Google ads, czy Facebook ads to reklamy, które dobrze skonfigurowane będą pojawiały się Twoim przyszłym klientom. Zwiększ swoją rozpoznawalność oraz ilość klientów. Reklama dźwignią handlu!

Wybierz Webdobry

Razem z nami zautomatyzujesz swój biznes tak, by było to dla Ciebie opłacalne czasowo i finansowo. Wszystkie usługi masz w jednym miejscu, a Ty masz więcej czasu na prowadzenie biznesu.