BLOG

Pomagamy przedsiębiorcom wejść w świat Internetu

Wielka Integracja 5.0 . Byłem, zobaczyłem, opisałem.

Znowu temat o społeczności. To tylko pokazuje, jak istotne jest poznawanie innych przedsiębiorców. W tym roku razem z Grzegorzem postawiliśmy na spotkania z właścicielami innych firm, dzielenie się naszym doświadczeniem, ale i zdobywaniem nowych relacji.

Tym razem Wielka Integracja 5.0. Miejsce, w którym zebrało się ponad 2000 przedsiębiorców na hali Expo w Łodzi. Na scenie występowało 12 prelegentów takich jak Kuba Midel, Adrian Gorzycki, Krzysztof Stanowski, Jakub B. Bączek i wiele innych.


Moja opinia o Wielkiej Integracji 5.0

Szybko odpowiem na to pytanie: zdecydowanie warto i na pewno pojawię się w następnym roku! A teraz napiszę dlaczego.

Bardzo dużo inspiracji i praktycznej wiedzy można uzyskać od wszystkich prelegentów. Z racji tego, że Kuba Midel wywodzi się z branży nieruchomości, to najwięcej osób było właśnie z tej branży. Ja zajmuję się pomaganiem przedsiębiorcom wejść w świat Internetu, więc mnie bardziej interesowali prelegenci od marketingu.

Większość prelegentów dobrze się zaprezentowała, ale mam kilku faworytów:

Adrian Gorzycki moim zdaniem zrobił świetną robotę. Opowiedział nie tylko o tym jak działać w mediach społecznościowych, ale również o emocjach, czy stresie, który jest nieodzowną częścią biznesu.

Jakub B. Bączek to wspaniały mówca, słucha się go znakomicie. Ma ogromną wiedzę, szczególnie z pracy mentalnej nad sobą. Na swojej prezentacji pokazał, jak optymizm może pomóc w biznesie oraz jak istotne jest bycie elastycznym – szczególnie w naszych czasach. Wcześniej widziałem z nim tylko wywiady, ale na żywo jest jeszcze lepszy.

Przemysław Jończyk to ogromne zaskoczenie. Nie znałem wcześniej tego Pana. Ogromna wiedza z dziedziny marketingu.


Jednak prelegenci i ich prezentacje to nie wszystko.

Są tam też wspaniali ludzie. Mali, średni i wielcy przedsiębiorcy. Każdy z Tobą swobodnie porozmawia, wymierni się doświadczeniem oraz wizytówką.

Wiele osób jest tam by zainwestować w ciekawy pomysł i odwrotnie… czyli znaleźć inwestora na ciekawy pomysł.

Nikt się z tym nie kryje i nie udaje, że jest inaczej, natomiast nie ma nachalnych ludzi, wszystko jest w ramach dobrej zabawy i miłego spędzania wspólnie czasu.

Z czystym sumieniem mogę polecić Wielką Integrację, zdecydowanie warte swojej ceny. Spędziliśmy z Grzegorzem bardzo dobry dzień. Zdobyliśmy sporo wiedzy oraz nowych znajomych. Wraz z nowo poznanymi przedsiębiorcami stworzyłem grupę Mastermind. Czym jest mastermind możecie się dowiedzieć z poprzedniego bloga.

Więcej swoich przemyśleń na temat Wielkiej Integracji możecie przeczytać w artykule Grzegorza, do którego Cię serdecznie zachęcam. Kliknij tutaj.


Na skróty